Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
GÖREV KURUCU ÜYELER (1955)CİNSİYET
BAŞKANCEMİL TOPÇUBAŞIE
SEKRETERSELÇUK MİLARE
SAYMANRÜÇHAN KOŞARE
 HALUK TOGAYE
 VEDAT DALOKAYE
 ADNAN ŞİMŞEKE
 NECDET ŞALVUZE
1.DÖNEM(1956)
BAŞKANMUHİTTİN GÜRELİE
SEKRETERERDOĞAN OKÇUE
SAYMANMUZAFFER VANLI E
ÜYECİHAT BURAKE
ÜYETALAT GÜRELİE
ÜYERÜÇHAN KOŞARE
2.DÖNEM(1957)
BAŞKANMUHİTTİN GÜRELİE
SEKRETERTALAT GÜRELİE
SAYMANALİ RIDVAN ARSEVERE
ÜYENİZAMETTİN DOĞU E
ÜYERÜÇHAN KOŞAR 06.08.1957 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEMUZAFFER VANLIE
ÜYERAHMİ BEDİZ E
ÜYETURGUT TUNCAY 03.09.1957 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYECİHAT BURAKE
3.DÖNEM(1958)
BAŞKANMUHİTTİN GÜRELİE
SEKRETERTALAT GÜRELİE
SAYMANALİ RIDVAN ARSEVERE
ÜYECİHAT BURAKE
ÜYENEJAT ERSİNE
ÜYEHASAN KARAHANE
ÜYESEVİNÇ KAYNAKE
ÜYEİHSAN KUTAR 04.03.1958 TARİHİNDEN İTİBAREN E
4.DÖNEM(1959)
BAŞKANMUHİTTİN GÜRELİE
SEKRETERTALAT GÜRELİE
SEKRETERRÜÇHAN KOŞAR 01.09.1959 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMANALİ RIDVAN ARSEVERE
ÜYENEJAT ERSİNE
ÜYEAKTAN OKTAN 01.09.1959 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYECİHAT BURAKE
ÜYEİHSAN KUTAR 01.09.1959 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYECEMİL GERÇEK 01.09.1959 TARİHİNDEN İTİBAREN E
ÜYEHASAN KARAHAN E
5.DÖNEM(1960)
BAŞKANHÜSEYİN KARAMEHMETOĞLUE
SEKRETERRÜÇHAN KOŞARE
SEKRETERCEMİL GERÇEK 17.03.1960 TARİHİNDEN İTİBARENE
SEKRETERHASAN KARAHAN  06.09.1960 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMANSÜHA ŞENELE
SAYMANA.RIDVAN ARSEVER 17.03.1960 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYETURGUT TUNCAYE
ÜYEYÜKSEL ERDEMİRE
6.DÖNEM(1961)
BAŞKANNİZAMETTİN DOĞUE
SEKRETERNECDET ŞALVUZE
SAYMANFAHRİ YETMANE
ÜYEHURŞİT TAMKANE
ÜYENİHAT FERE
7.DÖNEM(1962)
BAŞKANNECDET ŞALVUZE
SEKRETERFAHRİ YETMANE
SAYMANBEHÇET BAYKUTE
ÜYEHURŞİT TAMKANE
ÜYEKADRİ KALAYCIOĞLU E
8.DÖNEM(1963)
BAŞKANFAHRİ YETMANE
SEKRETERYALÇIN BÜKÜLMEZE
SAYMANBEHÇET BAYKUTE
ÜYEÖZER AVŞAR E
ÜYEHURŞİT TAMKAN 01.10.1963 TARİHİNDEN İTİBARENE
 MEHMET TEPELER  
9.DÖNEM(1964)
BAŞKANSEVİNÇ KAYNAKE
SEKRETERYALÇIN BÜKÜLMEZ  04.03.1964 TARİHİNE KADARE
SAYMANHURŞİT TAMKANE
ÜYEEREN BORANE
ÜYEERSEN GÖMLEKSİZOĞLU E
 04.03.1964 TARİHİNDEN İTİBAREN 
BAŞKANEREN BORANE
SEKRETERSEVİNÇ KAYNAKE
SAYMANHURŞİT TAMKANE
ÜYEERSEN GÖMLEKSİZOĞLUE
ÜYEEROL ERCİYASE
10.DÖNEM(1965)
BAŞKANCEMİL GERÇEKE
SEKRETERERSEN GÖMLEKSİZOĞLUE
SAYMANHURŞİT TAMKANE
ÜYEYAŞAR HATTATOĞLUE
ÜYESEVİNÇ KAYNAKE
ÜYECENAP TERZİOĞLU 22.02.1965 TARİHİNDEN İTİBARENE
11.DÖNEM(1966)
BAŞKANVEDAT DALOKAYE
SEKRETERYAŞAR HATTATOĞLUE
SAYMANCENAP TERZİOĞLUE
ÜYEYILMAZ İNKAYAE
ÜYECEMİL GERÇEK E
12.DÖNEM(1967)
BAŞKANVEDAT DALOKAYE
SEKRETERCEMİL GERÇEKE
SAYMANYILMAZ İNKAYAE
ÜYEYAŞAR HATTATOĞLUE
ÜYE CENAP TERZİOĞLU E
13.DÖNEM(1968)
BAŞKANSAMİ ONALAYE
SEKRETERYILMAZ İNKAYAE
SAYMAN AYDIN ÖZGÜNE
SAYMAN CENAP TERZİOĞLU 01.09.1968 TARİHİNDEN İTİBARENE
 GÜROL GÜRKAN 01.10.1968 TARİHİNDEN İTİBARENE
 ERKAL GÜNGÖRENE
 KURT TOĞAN SÜBAY 01.10.1968 TARİHİNDEN İTİBARENE
14.DÖNEM(1969)
BAŞKANERKAL GÜNGÖRENE
SEKRETERYILMAZ İNKAYAE
SAYMANSEVİNÇ KAYNAKE
ÜYEGÜROL GÜRKANE
ÜYEERTUĞRUL ŞATANAE
15.DÖNEM(1970)
BAŞKANERTUĞRUL ÖZAKDEMİRE
SEKRETERKURT TOĞAN SÜBAYE
SEKRETERYAVUZ ÖNEN 04.06.1970 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMANYILMAZ KÜÇÜK OĞLUE
SAYMANKURT TOĞAN SÜBAY 01.10.1970 TARİHİNDEN İTİBAREN E
 ERTUĞRUL ŞATANAE
 VEDAT DALOKAY 04.06.1970 TARİHİNDEN İTİBARENE
 YILMAZ KÜÇÜKOĞLU E
 ÖNDER ŞENYAPILI 11.06.1970E
16.DÖNEM(1971)
BAŞKANİREM ACAROĞLU K
SEKRETERYAVUZ ÖNENE
SEKRETERARİF ŞENTEK 15.02.1971 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMANARİF ŞENTEK 15.02.1971 TARİHİNE KADAR E
SAYMANHÜSEYİN TANRIÖVER 15.02.1971 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEERGUN SUBAŞI 11.11.1971 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEYURDANUR SEPKİN 22.02.1971 TARİHİNDEN İTİBAREN E
17.DÖNEM(1972)
BAŞKANMUSTAFA ASLAN ASLANERE
SEKRETERARİF ŞENTEKE
SAYMANÖNDER TUNCELE
ÜYEOSMAN AYBERSE
ÜYEAHMET BERK BİRSENE
18.DÖNEM(19.01.1973)
BAŞKANBARAN İDİLE
SEKRETERAHMET SÖNMEZE
SAYMANYAŞAR KANMAZE
ÜYEARİF ŞENTEKE
ÜYETUNCAY TURUTHAN 01.03.1973 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEOSMAN AYBERSE
19.DÖNEM(14.01.1974)
BAŞKANERSİN ARISOYE
SEKRETERAHMET SÖNMEZE
SAYMANYAŞAR KANMAZE
ÜYEÇETİN ÜNALINE
ÜYECAN ERYÜMLÜ E
20.DÖNEM(20.01.1975)
BAŞKANAYDAN BULCAK
SEKRETERÇETİN ÜNALINE
SAYMANYURDAER SONGUNE
SAYMANALİ EKİNCİ 07.05.1975 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEALİ ARTUNE
ÜYEYURDAER SONGUN 04.07.1975 TARİHİNDEN İTİBARENE
21.DÖNEM( 26.01.1976)
BAŞKANYAŞAR KANMAZE
SEKRETERM.AKIN ATAUZE
SAYMANALİ EKİNCİ 07.05.1976 TARİHİNE KADAR E
SAYMANABDULLAH TUNCEL 07.05.1976 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYETÜLİN KULAKSIZOĞULLARI E
ÜYENECİP ÜNALE
22.DÖNEM(24.01.1977) YK SAYISI 7
BAŞKANYAŞAR KANMAZE
SEKRETERM.AKIN ATAUZE
SAYMANZİYA BEDİRHANOĞLUE
ÜYEYÜCEL AKYÜREKE
ÜYENEVİN KAYAOĞLUE
ÜYEFERİDE OYMAKE
ÜYESELÇUK PEHLİVANLI E
23.DÖNEM(16.01.1978)
BAŞKANÇELEN BİRKANK
SEKRETERTEVFİK GÜRSUE
SAYMANHALDUN DOSTOĞLUE
ÜYEYÜCEL AKYÜREKE
ÜYEÖZGÜR AKARSUE
ÜYEEKREM ÖKSÜZE
ÜYEFARUK TABAKE
24.DÖNEM(17.01.1979)
BAŞKANÇELEN BİRKANK
SEKRETERTEVFİK GÜRSUE
SAYMANMÜJDAT KARACAE
ÜYEABDULLAH TUNÇELE
ÜYEYILMAZ AYSANE
ÜYEEKREM ÖKSÜZE
ÜYEOĞUZ ARIK E
25.DÖNEM(15.01.1980
BAŞKANAYDAN BULCAK
SEKRETERMÜJDAT KARACAE
SAYMANEKREM ÖKSÜZE
ÜYEM.TEVFİK GÜRSUE
ÜYEOĞUZ ARIKE
ÜYEADNAN KURDİKE
ÜYEDENİZ BAYTINE
26.DÖNEM(1981)
BAŞKANORHAN DİNÇ 
SEKRETERFUAT CİMOK 
SAYMANNESLİHAN DOSTOĞLU 
ÜYEALİ ARTUN 
ÜYESÜHEYL KIRÇAK 
ÜYEAHMET SÖNMEZ 
ÜYEHALDUN ERTEKİN 
27.DÖNEM(1982)
BAŞKANUMUR ERKMANE
SEKRETERFUAT CİMOKE
SAYMANMUSTAF ERKE
ÜYEÜLKAN ERÇAĞK
ÜYETAHSİN BİLİRGİNE
ÜYEDERYA KÖROÜLUE
ÜYEZİYA UTKUTUĞE
28.DÖNEM (1984)
BAŞKANEYÜP ÜNALE
SEKRETERJÜLİDE DİKMENK
SAYMANUĞUR KORKMAZ 15.10 1984 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMANFARUK SOYDEMİR15.10.1984 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEMELİH BATURALPE
ÜYEYURDANUR SEPKİNE
ÜYEERSİN ÇELİK E
ÜYESAYIL ÖZMEN E
29.DÖNEM (27.01.1986)
BAŞKANYURDANUR SEPKİN 31.03.1986 TARİHİNE KADARE
2.BAŞKANMEHMET KİBAR 31.03.1986 TARİHİNE KADARE
SEKRETERUĞUR KORKMAZ 31.04.1987 TARİHİNE KADARE
SAYMANFARUK SOYDEMİR 21.05.1987 TARİHİNE KADARE
ÜYEYÜKSEL ER 31.03.1986 TARİHİNE KADARK
ÜYETAMER BAŞBUĞE
ÜYEEYÜP ÜNAL E
   
BAŞKANMEHMET KİBAR 31.03.1986 TARİHİNDEN İTİBARENE
2.BAŞKANYÜKSEL ER BEŞBAŞ 31.03.1986 TARİHİNDEN İTİBARENK
SEKRETERFARUK SOYDEMİR 21.05.1987 TARİHİNDEN İTİBARENE
SAYMAN ZEKİ ATAMAN 21.05.1987 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEYÜKSEL ER BEŞBAŞ 31.03.1986 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYETAMER BAŞBUĞE
ÜYEEYÜP ÜNAL 24.03.1986 TARİHİNE KADARE
ÜYEŞEMSİ TUNCEL 31.03.1986 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEMEHMET YAŞINKILIÇ 30.04.1987 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEÖZDEN ÜNAL 21.05.1987 TARİHİNDEN İTİBARENE
   
 21.05.1987 TARİHİNDE 
BAŞKANMEHMET KİBARE
2.BAŞKANYÜKSEL ER BEŞBAŞK
SEKRETERFARUK SOYDEMİRE
SAYMANZEKİ ATAMANE
ÜYEŞEMSİ TUNCELE
ÜYEÖZDEN ÜNALE
ÜYEMEHMET YAŞINKILIÇ E
30.DÖNEM (09.02.1988
BAŞKANMEHMET KİBARE
2.BAŞKANFARUK SOYDEMİRE
SEKRETERYÜKSEL ER BEŞBAŞK
SAYMANHALDUN ERDOĞANE
ÜYEİLHAMİ ÖZKÖSEE
ÜYEORHAN DİNÇ 14.06.1988 TARİHİNE KADARE
ÜYEA.İMRAN KARAMAN  14.06.1988 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEBEKİR EZER 27.12. 1988 TARİHİNE KADARE
ÜYESEVİN GÖREN KÖSE 27.12.1988 TARİHİNDEN İTİBAREN K
   
 28.03.1989 TARİHİNDEN İTİBAREN 
BAŞKANMEHMET KİBARE
2.BAŞKANFARUK SOYDEMİRE
SEKRETERA.İMRAN KARAMANE
SAYMANHALDUN ERDOĞANE
ÜYEİLHAMİ ÖZKÖSEE
ÜYESEVİN GÖREN KÖSEK
ÜYEYÜKSEL ER BEŞBAŞK
31.DÖNEM (24.01.1990)
BAŞKANORHAN DİNÇ 16.05.1990 TARİHİNE KADARE
2.BAŞKANM.TEVFİK GÜRSU 16.05.1990 TARİHİNE KADARE
ÜYEMURAT ARTU  16.05.1990 TARİHİNE KADARE
SEKRETERH.ALİ ULUSOYE
SAYMANBABÜR PINARE
ÜYEBAYAR ÇİMEN E
ÜYEA.İMRAN KARAMANE
ÜYEREZZAN ÖNEN 16.05.1990 TARİHİNDEN İTİBARENK
ÜYEEKREM ÖKSÜZ 26.12.1990 TARİHİNDEN İTİBARENE
   
 26.12.1990 TARİHİNDE 
BAŞKANM.TEVFİK GÜRSU E
2.BAŞKANREZZAN ÖNEN K
SEKRETERH.ALİ ULUSOYE
SAYMAN BABÜR PINARE
ÜYEBAYAR ÇİMEN E
ÜYEA.İMRAN KARAMANE
ÜYEEKREM ÖKSÜZ E
32.DÖNEM (05.02.1992)
BAŞKANBARAN İDİLE
2.BAŞKANFATİH SÖYLERE
SEKRETERH.KAAN KÖKSALE
SAYMANMUSTAFA GÜNERE
ÜYETUĞYAN AYTAÇ DURALK
ÜYEMETE ACARE
ÜYEM.MURAT ULUĞ 28.09.1993 TARİHİNE KADARE
ÜYEHAYDAR EROL 08.10.1993 TARİHİNDEN İTİBARENE
33.DÖNEM (21.02.1994)
BAŞKANFATİH SÖYLERE
2.BAŞKANÜLKÜ SAYGILIK
SEKRETERH.KAAN KÖKSALE
SAYMANA.İMRAN KARAMANE
ÜYEOĞUZ ARIKE
ÜYEKADRİ ATABAŞ E
ÜYENURAY BAYRAKTARK
34.DÖNEM (16.02.1996)
BAŞKANFATİH  SÖYLERE
2.BAŞKANÜLKÜ SAYGILIK
SEKRETERH.KAAN KÖKSALE
SAYMANVEDAT AĞCAE
ÜYENURAY BAYRAKTARK
ÜYEGÖKTÜRK GÜLTEKE
ÜYEBORA TUBAYE
   
 22.04.1996 TARİHİNDE 
BAŞKANGÖKTÜRK GÜLTEKE
2.BAŞKANÜLKÜ SAYGILIK
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANBORA TUBAYE
ÜYENURAY BAYRAKTARK
ÜYEAYŞEGÜL SARALK
ÜYEYAVUZ ÖZKAYAE
   
 17.09.1996 TARİHİNDE 
BAŞKANGÖKTÜRK GÜLTEKE
2.BAŞKANYAVUZ ÖZKAYAE
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANBORA TUBAYE
ÜYENURAY BAYRAKTARK
ÜYEAYŞEGÜL SARALK
ÜYEİLHAN KESMEZE
   
 12.03.1997 TARİHİNDE 
BAŞKANNURAY BAYRAKTARK
2.BAŞKANYAVUZ ÖZKAYAE
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANBORA TUBAYE
ÜYEİLHAN KESMEZE
ÜYEAYŞEGÜL SARALK
ÜYENAMIK KEMAL KAYA E
   
 25.11.1997 TARİHİNDE  
BAŞKANNURAY BAYRAKTARK
2.BAŞKANM.ALİ ÖZGÜNE
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANBORA TUBAYE
ÜYEİLHAN KESMEZE
ÜYEAYŞEGÜL SARALK
ÜYENAMIK KEMAL KAYAE
35.DÖNEM (26.02.1998)
BAŞKANA.İMRAN KARAMANE
2.BAŞKANGÖKTÜRK GÜLTEKE
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANOĞUZ BULHAZE
ÜYEDEMET IRKLI ERYILDIZK
ÜYESELMA PALABIYIKK
ÜYEMEHMET SOYLUE
   
 09.11.1999 TARİHİNDE 
BAŞKANA.İMRAN KARAMANE
2.BAŞKANGÖKTÜRK GÜLTEKE
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANMEHMET SOYLUE
ÜYEDEMET IRKLI ERYILDIZK
ÜYESELMA PALABIYIKK
ÜYEOĞUZ BULHAZE
36.DÖNEM (11.03.2000)
BAŞKANMUAMMER ÜÇOKE
2.BAŞKANASLI ÖZBAYK
SEKRETERVEDAT AĞCAE
SAYMANSERCİHAN MADENE
ÜYEM.KADRİ ATABAŞE
ÜYETEVFİK GÜRSUE
ÜYEHAYRİ ANAMURLUOĞLUE
   
 03.02.2001 TARİHİNDE  
BAŞKANÇAĞLAYAN SÖNMEZK
2.BAŞKANHAYRİ ANAMURLUOĞLUE
SEKRETERASLI ÖZBAYK
SAYMANSERCİHAN MADENE
ÜYEVEDAT AĞCAE
ÜYEBÜLENT ERCANE
ÜYEMUAMMER ÜÇOKE
   
 10.05.2001 TARİHİNDE  
BAŞKANÇAĞLAYAN SÖNMEZK
2.BAŞKANHAYRİ ANAMURLUOĞLU E
SEKRETERSERCİHAN MADENE
SAYMANVEDAT AĞCAE
ÜYEASLI ÖZBAYK
ÜYEBÜLENT ERCANE
ÜYEKUBİLAY DURLANIK E
   
 21.06.2001 TARİHİNDE  
BAŞKANÇAĞLAYAN SÖNMEZK
2.BAŞKANK.MÜKREMİN BARUTE
SEKRETERSERCİHAN MADENE
SAYMANVEDAT AĞCAE
ÜYEASLI ÖZBAY 20.07.2001 TARİHİNE KADARK
ÜYEBÜLENT ERCAN 20.07 2001 TARİHİNDEN İTİBARENE
ÜYEKUBİLAY DURLANIK 23.07.2001 TARİHİNE KADARE
ÜYEAYŞEGÜL ATEŞ 23.07.2001 TARİHİNDEN İTİBARENK
   
 27.07.2001 TARİHİNDE  
BAŞKANÇAĞLAYAN SÖNMEZK
2.BAŞKANK.MÜKREMİN BARUTE
SEKRETERSERCİHAN MADENE
SAYMANVEDAT AĞCAE
ÜYEBÜLENT ERCANE
ÜYEADNAN KÖPRÜLÜE
ÜYEAYŞEGÜL ATEŞ K
37.DÖNEM (06.03.2002)
BAŞKANAYHAN ÇELİKE
2.BAŞKANEBABEKİR ÖZMERTE
SEKRETERŞEKİBE ASLAN KÖKSALK
SAYMANHATİCE ÜSKÜDAR ÖZERK
ÜYEİLHAN KESMEZE
ÜYER.FARUK ŞAHİNE
ÜYEM.ONUR YILMAZE
38.DÖNEM (07.02.2004)
BAŞKANH.ALİ ULUSOYE
2.BAŞKANSEMRA UYGURK
SEKRETERM.ONUR YILMAZE
SAYMANHATİCE ÜSKÜDAR ÖZERK
ÜYETEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEKEMAL NALBANTE
ÜYEMEHMET SANERE
   
 05.07.2004 TARİHİNDE  
BAŞKANH.ALİ ULUSOYE
2.BAŞKANSEMRA UYGURK
SEKRETERTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
SAYMANHATİCE ÜSKÜDAR ÖZERK
ÜYEKEMAL NALBANTE
ÜYEMEHMET SANERE
ÜYEM.ONUR YILMAZE
   
 27.12.2004 TARİHİNDE  
BAŞKANH.ALİ ULUSOYE
2.BAŞKANSEMRA UYGURK
SEKRETERMEHMET SANERE
SAYMANHATİCE ÜSKÜDAR ÖZERK
ÜYEKEMAL NALBANTE
ÜYETEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEM.ONUR YILMAZE
38.DÖNEM 26-27 MART 2005 - OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL SEÇİMLİ
BAŞKANH.ALİ ULUSOYE
2.BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
SEKRETERYÜKSEL YEŞİM UYSALK
SAYMANMEHMET ALİ ÖZGÜNE
ÜYEKEMAL NALBANTE
ÜYETEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEEBABEKİR ÖZMERTE
39.DÖNEM(2006)
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANGÜVEN ARİF SARGINE
SEKRETERYÜKSEL YEŞİM UYSALK
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEALİ HAKKAN E
ÜYEFATMA CEBECİK
ÜYENURİ ARIKOĞLU E
40.DÖNEM(2008)
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANALİ HAKKANE
SEKRETERY. YEŞİM UYSALK
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEHALUK KARAE
ÜYEALPER KANGAL (05.08.2008 tarihine kadar) E
ÜYEORÇUN KÖKENE
 05.08.2008 TARİHİNDE 
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANALİ HAKKANE
SEKRETERY. YEŞİM UYSALK
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEHALUK KARAE
ÜYEMANOLYA TOKALI  (05.08.2008 tarihinden sonra)K
ÜYEORÇUN KÖKEN (19.08.2008 tarihine kadar)K
 19.08.2008 TARİHİNDE 
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANALİ HAKKANE
SEKRETERY. YEŞİM UYSALK
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEHALUK KARAE
ÜYEMANOLYA TOKALI  (05.08.2008 tarihinden sonra)K
ÜYEDEMET GÜLHAN (19.08.2008 tarihinden sonra)K
 28.10.2008 TARİHİNDE 
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANMANOLYA TOKALIK
SEKRETERALİ HAKKANE
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEY. YEŞİM UYSALK
ÜYEDEMET GÜLHAN (29.09.2009 tarihine kadar) K
ÜYEHALUK KARAE
 29.09.2009 TARİHİNDE 
BAŞKANNİMET ÖZGÖNÜLK
2.BAŞKANMANOLYA TOKALIK
SEKRETERALİ HAKKANE
SAYMANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
ÜYEY. YEŞİM UYSALK
ÜYEHALUK KARAE
ÜYEKUTAY KARABAĞ (29.09.2009 tarihinden sonra) E
41.DÖNEM (2010)
BAŞKANFATİH SÖYLERE
2.BAŞKANHAZELİ AKGÖLK
SEKRETERBÜLENT BATUMANE
SAYMANALİ ATAKANE
ÜYESONGÜL ÜZGÜNK
ÜYEADNAN ZEYTİNCİE
ÜYENİMET ÖZGÖNÜLK
42.DÖNEM (2012)
BAŞKANALİ HAKKANE
2.BAŞKANHAZELİ AKGÖLK
SEKRETERTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
SAYMANALİ ATAKANE
ÜYEBÜLENT BATUMANE
ÜYETUĞBA ARSLANK
ÜYECANA BİLSEL 05.11.2012 TARİHİNE KADARK
ÜYEELVAN ALTAN ERGUT 12.11.2012 TARİHİNDEN İTİBAREN K
43.DÖNEM (2014)
BAŞKANTEZCAN KARAKUŞ CANDANK
2.BAŞKANALİ ATAKANE
SEKRETERGÖKHAN YILDIRIM 13.06.2014 TARİHİNE KADARE
SEKRETERTUĞBA ARSLAN KONAK 13.06.2014 TARİHİNDEN SONRAK
SAYMANNAMIK KEMAL KAYAE
ÜYETUĞBA ARSLAN KONAK 13.06.2014 TARİHİNE KADARK
ÜYEFÜSUN TAMER 30.06.2014 TARİHİNE KADARK
ÜYEEMEL AKIN 30.06.2014 TARİHİNDEN SONRAK
ÜYEMUTEBER OSMANPAŞAOĞLUK
ÜYEGÖKHAN YILDIRIM 13.06.2014 TARİHİNDEN SONRAE
Okunma Sayisi : 1523
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 28.06.2017 - 13:11:11
Şu an 91 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları