Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
5-8 ARALIK 2019 BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ KAYITLARIMIZ BAŞLADI
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Enerji Kimlik Belgesi Eğitimleri (EKB) Çevrim İçi Eğitimleri Başlıyor
Bilirkişilik Eğitimi
Ücretli Çalışan ve İşsiz Mimarlar için Sertifikalı Ücretsiz Eğitimler
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi IV
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi III
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi II
Keşif-Metraj İhale Dosyası Hazırlama Teknikleri Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
2018 Yılı Ankara Şubesi Oda Bilirkişileri Listesi
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Temel Eğitimi
"Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı" Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi
Keşif Metraj Eğitimi
EKB Uzmanı Üyelerimize Önemli Duyuru
Bilirkişiliğe Kabul Şartları
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
Üniversite Oda’ya Geliyor, Kent Akademisi Dersleri Başlıyor
Hukuk Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
2016 Yılı Kamulaştırma Bilirkişi Listeleri
Ceza Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
Bilirkişilik Başvuruları / Hukuk
Bilirkişilik Başvuruları / Ceza
Kamulaştırma Bilirkişiliği 2017 Listesi Başvuruları Başladı
Bilirkişilik Temel Eğitimi
ONLINE İŞL.
MİMAR SİNAN MÜZESİ VE MİMARLIK MERKEZİ ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubemiz tarafından ortaklaşa düzenlenen “Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi Ulusal Mimari Proje Yarışması” 27 Haziran 2021 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri ödül ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ÖDÜL
13 Sıra Nolu Proje-Rumuz 49571
Müellif
Melı̇ke Kavalalı (Mı̇mar)
Ekı̇p Üyelerı̇
Berı̇n Erı̇kcı̇ (Mı̇mar)
Nı̇met Değertaş (Mı̇mar)
Yardımcı
İlayda Nehı̇r (Öğrencı̇)
Cemre Nur Çoruhlu (Öğrencı̇)
Danışmanlar
Emre Karamuk (İnş.Müh)
Hasan Akgül (Elek.Müh)
Mehmet Oskay (Mak.Müh)
Damla Kalelı̇ (Mı̇mar)

2. ÖDÜL
105 Sıra Nolu Proje-Rumuz 30108
Müellif
Korhan Torcu (Y.Mı̇mar)
Danışmanlar
Hakan Macun (İnş.Müh.)
Hasan Yıldız (Mak.Müh.)
Erhan Yücel (Elek.Müh.)

3. ÖDÜL
096 Sıra Nolu Proje-Rumuz 69534
Ekı̇p Başı
Can Tamı̇rcı̇ (Y.Mı̇mar)
Müellı̇fler
Ahmet İsmaı̇l Kızıca (Mı̇mar)
Ezgı̇ Koçak (Mı̇mar)
Serra İnan (Mı̇mar)
Mehmet Alı̇ Ünsal (Mı̇mar)
Dı̇lşad Kurdak (Mı̇mar)

1. MANSİYON
001 Sıra Nolu Proje-Rumuz 50816
Müellif
Erkan Erdoğan (Mı̇mar)
Danışmanlar
Emı̇ne Pınar (İnş.Müh)
Salı̇h Sı̇pahı̇oğlu (Mak.Müh.)

2. MANSİYON
110 Sıra Nolu Proje-Rumuz 17975
Müellifler
Sıddık Güvendı̇ (Ekı̇p Başı) (Mı̇mar)
Cı̇han Sevı̇ndı̇k (Mı̇mar)
Yardımcılar
Elı̇f Nur Uluskan (Öğrencı̇)
Abdullah Kahraman (Öğrencı̇)
Gülcan Coşkun (Öğrencı̇)
Elı̇f Sakallı (Öğrencı̇)
Danışmanlar
Oya Eskı̇n Güvendı̇ (Mı̇mar)
Senem Müştak Sevı̇ndı̇k (Y.Mı̇m,Akademı̇syen)
Mehmet Alı̇ Yılmaz (İnş. Müh)
Sedat Akaryıldız (Mak.Müh)
Cı̇han Onmuş (Elek.Müh)

3. MANSİYON
109 Sıra Nolu Proje-Rumuz 42810
Müellif/Ekı̇p Başı
Sacı̇t Arda Karaatlı (Mı̇mar)
Ekı̇p Üyesı̇
Lebrı̇z Atan Karaatlı (Mı̇mar)
Yardımcılar
Berfu Oker (Mı̇mar)
Sena Şeyma Can (Mı̇mar)
Danışmanlar
Sukan Külekçı̇ (İnş.Y.Müh)
Selamı̇ Gürel (Mak.Y.Müh)
Tolga Öncüloğlu (Mak.Müh)
Muhammet Alı̇ Korkmaz (Elek.Müh)

4. MANSİYON
076 Sıra Nolu Proje-Rumuz 21039
Müellifler
Egemen Onur Kaya (Ekı̇p Temsı̇lcı̇sı̇) (Mı̇mar)
Ece Avcı (Mı̇mar)
Bahadır Kantarcı (Mı̇mar)
Yardımcılar
İpek Üstündağ (Mı̇mar)
Ertuğrul Yıldız (Mı̇mar)
Danışmanlar
Bülent Bı̇nı̇cı̇ (İnş.Müh)
Fevzı̇ Kazaz (Mak.Müh)
Doğukan Koç (Mak.Müh)
Gı̇zem Fı̇dan (Y.Mı̇mar)
İpek Üstündağ (Mı̇mar)
Ertuğrul Yıldız (Mı̇mar)

5. MANSİYON
055 Sıra Nolu Proje-Rumuz 64197
Müellif/Ekı̇p Başı
Mehmet Metı̇n Polat (Mı̇mar)
Ekı̇p Üyesı̇
Bı̇lge Altuğ (Mı̇mar)
Yardımcı
Beyza Nur Gümüşel (Mı̇marlık Öğrencı̇sı̇)
Danışman
Onur Ertaş (Dr.İnş. Yük. Müh.)

Okunma Sayisi : 296462
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 28.09.2022 - 16:39:57
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları