Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
OLİVELO İZMİR KENT ÇEPERİNDE EKOLOJİK ORTAK YAŞAM ALANI FİKİR PROJESİ YARIŞMASI

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Olivelo İzmir Kent Çeperinde Ekolojik Ortak Yaşam Alanı Fikir Projesi Yarışması” 6 Mart 2020 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. Ödül (No 16)
EKİP ÜYELERİ
Ömer Selçuk Baz (Ekip Temsilcisi), Mimar
Pınar Kılıç, Mimar
Doğu Kaptan, Y.Mimar
Fatma Gençdoğuş Karabacak, Y.Mimar
Erkan Göray, Şehir Plancı
Zeynep Hagur Sorguç, Peyzaj Mmimarı
Elif Çelik Tangör, Mimar

YARDIMCILAR
Atakan Koca, Mimar
Ece Özdür, Mimar
Beyza Ayaz, Mimarlık Öğrencisi
Seray Doğan, Mimarlık Öğrencisi

DANIŞMANLAR
Ata Turak, Y.Orman Mühendisi
Marco Lombardini, Y. Mimar
Ömer Kıvanç Başak, Y. Mimar
Müge Yorgancı, Şehir Plancı
Prof. Dr. Hasan Hayri Tok, Y. Ziraat Mühendisi

VİDEO
Emre Sezgin Sunman

2. Ödül (No 22)
EKİP ÜYELERİ
Aslı Özbek (Ekip Temsilcisi), Y. Mimar (G.Ü.)
Seden Cinasal, Mimar (G.Ü.)
Ramazan Avcı, Mimar (D.E.Ü.)
Nihat Eyce, Y. Mimar (G.Ü.)
Savaş Zafer Şahin, Y. Şehir Plancısı (O.D.T.Ü.)
Esra Ekincioğlu, Peyzaj Mimarı (K.T.Ü.)

YARDIMCILAR
Merve Şen, Mimar (T.O.B.B. E.T.Ü.)
Büşra Bal, Mimarlık Öğrencisi (T.O.B.B. E.T.Ü.)
Oğuz Kağan Erge, Mimarlık Öğrencisi (T.O.B.B. E.T.Ü.)
Fatih İbiş, Mimarlık Öğrencisi (T.O.B.B. E.T.Ü.)

3. Ödül (No 19)
EKİP ÜYELERİ
Fatih Yavuz (Ekip Temsilcisi), Y.Mimar (O.D.T.Ü.)
Emre Şavural, Mimar (O.D.T.Ü.)
Dr. Murat Z. Memlük, Peyzaj Mimarı (Ankara Ü.)
Ebru Dehmen Memioğlu, Peyzaj Mimarı (Ankara Ü.)
Sevgi Çalı, Peyzaj Mimarı (Ankara Ü.)
Ece Metin, Peyzaj Mimarı (Bilkent Ü.)
Kıvanç Tunçkale, Peyzaj Mimarı (Ankara Ü.)
Mehmet Nazım Özer, Şehir Plancısı (Gazi Ü.)
Dr. Emrah Söylemez, Şehir Plancısı (Gazi Ü.)

YARDIMCILAR
Hasan Hüseyin Özdurmuş, Mimar (O.D.T.Ü.)
Sema Çağlayan, Mimar (Gazi Ü.)
Alperen Pehlivan, Mimarlık Öğrencisi (T.O.B.B. E.T.Ü.)
Adır Rumet Birtane, Mimarlık Öğrencisi (T.O.B.B. E.T.Ü.)
Okan Mutlu Akpınar, Peyzaj Mimarı (Ankara Ü.)
Hüseyin Kezer, Mimar (O.D.T.Ü.)
Gülsüm Ketmer, Mimar (İ.Y.T.E.)

DANIŞMANLAR
Mümin Yavuz, Zeytin ve Zeytinyağı Üreticisi
Hazal Tonguç, Biyolog & Sürdürülebilirlik Uzmanı (Hacettepe Ü.)
Mert Ayaroğlu, Y.Mimar, Sürdürülebilir Tasarım Danışmanı (O.D.T.Ü.)
Emel Rona, Ziraat Mühendisi (Ege Ü.)
A. Hami Çetin, Jeofizik Mühendisi (İ.T.Ü.)
Başak Uçar Kırmızıgül, Y. Mimar (O.D.T.Ü.)

1. Mansiyon (No 42)
EKİP ÜYELERİ
Derya Ekim Öztepe (Ekip Başı), Y. Mimar (Y.T.Ü.)
Ozan Öztepe, Y. Mimar (Y.T.Ü.)
Engin Aktaş, Y. Peyzaj Mimarı (K.T.Ü.)
İlknur Kelso, Şehir Plancısı (O.D.T.Ü.)

YARDIMCILAR
Zsofia Török, Y. Mimar (Moholy-Nagy Ü.)
Yiğit Çuhacıbaşı, Mimar (Özyeğin Ü.)
Altuğ Coşkuner, Y. Mimar (Y.T.E.)

2. Mansiyon (No 14)
EKİP ÜYELERİ
Hakan Evkaya (Ekip Temsilcisi), Mimar
Kutlu İnanç Bal, Mimar
Barış Ekmekçi, Peyzaj Mimarı
Münire Sagat, Peyzaj Mimarı
Gamze Özer, Şehir Plancı

YARDIMCILAR
Yasemin Kılıç, Mimar
Serhat Çakır, Mimar
Kıvanç Mutlu, Mimarlık
İpek Gönüllü, Öğrenci
Emir Kocaman, Öğrenci

DANIŞMANLAR
Yasin İlemin, Biyolog
Anıl Birlik, Ziraat Mühendisi

3. Mansiyon (No 11)
EKİP ÜYELERİ
Azime Tezer (Ekip Temsilcisi), Şehir ve Bölge Plancısı
Meliz Akyol Alay, Peyzaj Mimarı
Dicle Hökenek, Mimar
Sabri Gökmen, Mimar
Mete Başar Baypınar, Şehir ve Bölge Plancısı
Batu Kepekçioğlu, Mimar
Burak Belli, Şehir ve Bölge Plancısı
Ebru Satılmış, Şehir ve Bölge Plancısı
Berna Yaylalı, Peyzaj Mimarı
Seren Pasin, Peyzaj Mimarı
Nida Bıçak, Peyzaj Mimarı

YARDIMCILAR
Gülgün Atalay, Peyzaj Mimarı
Seda Ekiyor, Mimar
Yağmur Aksu, Şehir ve Bölge Plancısı
Kardelen Ülkü, Mimarlık Örencisi

DANIŞMANLAR
Elif Koparal, Arkeolog
Gizem Ezgi Kurangil, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı UX/UI Designer

4. Mansiyon (No 20)
EKİP ÜYELERİ
Ayşen Savaş Sargın (Ekip Temsilcisi), Mimar
Funda Baş Bütüner, Peyzaj Mimarı
Olgu Çalışkan, Şehir Plancısı
Nesli Naz Aksu, Mimar-Peyzaj Mimarı
Osman Sümer, Mimar
Ömer Faruk Ağırsoy, Mimar
Sezin Sarıca, Mimar
Dilara Turgut, Mimar

YARDIMCILAR
İpek Erol, Mimar
Süleyman Demirel, Yönetmen
DANIŞMANLAR
Prof.Dr. Ruhsar Yanmaz, Ziraat Mühendisi
Aytek Savaş, Makina Mühendisi

5. Mansiyon (No 18)
EKİP ÜYELERİ
Tarık Yaşar (Ekip Temsilcisi), Peyzaj Mimarı
Gülce Kantürer Yaşar, Peyzaj Mimarı
Turan Altıntaş, Mimar
Elif Tan, Şehir Plancısı

YARDIMCILAR
Ece Sıla Bora, Mimar
Ece Özetlerer, Öğrenci
DANIŞMANLAR
Prof.Dr. İbrahim Turna Orman Mühendisi

Satınalma (No 6)
EKİP ÜYELERİ
Burak Pelenk (Ekip Temsilcisi) Mimar (Y.T.Ü.)
Zeynep Oksay Peyzaj Mimarı (İ.T.Ü.)
Ebru Çakmak Şehir Plancısı (Y.T.Ü.)

YARDIMCILAR
Eda Yazkurt Pelenk, Mimar (Y.T.Ü.)
Soysal Cirit, Mimar (Y.T.Ü.)
Elif Turna, Mimar (Y.T.Ü.)
Ezel Özbey, Öğrenci (Y.T.Ü.)
Marlene Muhlbauer, Öğrenci (Alman Lisesi)

DANIŞMANLAR
Esen-Şamil Köroğlu, Ekoloji Danışmanı

Satınalma (No 23)
EKİP ÜYELERİ
Hariye Eşbah Tunçay (Ekip Temsilcisi), Prof. Dr. Peyzaj Mimarı (İ.T.Ü.)
Fatih Terzi, Prof. Dr. Şehir Plancısı (İ.T.Ü.)
Ebru Erbaş Gürler, Doç. Dr. Peyzaj Mimarı (İ.T.Ü.)
Ozan Ertuğ, Mimar (Vcycle)
Adnan Kaplan, Prof. Dr. Peyzaj Mimarı (Ege Ü.)
Dilara Akülke, Peyzaj Mimarı (HET Peyzaj & Kentsel Tasarım)
Arzu Güler, Y. Peyzaj Mimarı (İ.T.Ü.)
Ayşen Tabak Oflaz, Peyzaj Mimarı, Mimar (HET Peyzaj & Kentsel Tasarım)
Ayça Keskin, Y. Peyzaj Mimarı, (HET Peyzaj & Kentsel Tasarım)
Mert Akay, Y. Şehir Plancısı (İ.T.Ü.)
Pınar Gökçe, Y. Şehir Plancısı (İ.T.Ü.)
Aykut Uçar, İktisatçı
Emir Drahşan, Çiftçi

YARDIMCILAR
Utku Güler, Mimar, Yönetmen

Okunma Sayisi : 244967
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 09.08.2020 - 11:23:00
Şu an 74 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları