Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Uluslararası Genç Mimarlar Fikir Projesi Ödülleri ve Sergisi “Engelliler için Gezici Müze”

Mimarlar Odası Antalya Şubesi tarafından 11.si düzenlenen Genç Mimarlar Buluşması’nın bu seneki teması olan “Mimarlık ve Hız” kapsamında düzenlenen Uluslararası Genç Mimarlar Fikir Projesi Ödülleri ve Sergisi ödül töreni etkinlik kapsamında 28 Ekim 2016 tarihinde Antalya’da yapıldı.

“Engelliler için Gezici Müze” konusunda fikir projelerinin geliştirilmesini; engellilere yönelik tasarlanacak ve farklı bağlamlarda tekrar kurulabilecek “gezici müze” aracılığıyla engellilerin toplumsal yaşama katılımlarında mimarlığın toplumsal sorumluluğuna dikkat çekmeyi hedefleyen Yarışma UIA himayesinde düzenlendi.

Patrick Colombier, (Fransa - UIA Uluslar arası Yarışmalar Komitesi Üyesi), Fulya Özsel Akipek, (Türkiye  - İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi), Nilüfer Kozikoğlu, (Türkiye - Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi-  Nilüfer Kozikoğlu Mimarlık), Vadim Drazhin (Belarus - Belarus Mimarlar Odası Üyesi) ve Aslı Ağırbaş’ın (Türkiye - 10.Uluslararası Genç Mimarlar Fikir Projesi Birincisi) jüri üyesi olarak yer aldığı,  Serap Kaya (Mimar), Funda Alyanak Kaya (Y. Mimar) ve Serçin Üreğen’in (Mimar) raportör olarak yer aldığı yarışmanın ön elemesini geçerek finale kalan 10 projenin değerlendirildiği final jüri toplantısı 27 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Birincilik Ödülü: P11
GABRIEL LEFEVRE PARDESSUS
MAXIME RETAILLEAU
FABIAN SCHOLZ

İkincilik Ödülü: P12
GENCAY ÇUBUK
İkincilik Ödülü: P01
ÖMER YEŞİLDAL

Üçüncülük Ödülü: P13
NICHOLAS GONSALVES

Katılımcı Özel Ödülü: P08
DEREN UYSAL

Okunma Sayisi : 177517
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 19.10.2017 - 09:51:29
Şu an 61 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları