Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ BİZİMKÖY MİMARİ PROJE YARIŞMASI

T.C. İstanbul Valiliği İl sağlık Müdürlüğü Erenköy Ruh ve sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen “Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bizimköy Mimari Proje Yarışması” 10 Mart 2020 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

YARIŞMA ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ÖDÜL
22 – 58036

Ekip
Lebriz ATAN KARAATLI, Mimar – (Ekip Başı)
Sacit Arda KARAATLI, Mimar
Süveyda BAYRAKTAR ATAGÜR, Peyzaj Mimarı
Mustafa Yavuz BİLGİÇ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Naz AKDEMİR, Mimarlık Öğrencisi
İzel KAVUZLU, İç Mimarlık Öğrencisi 

2. ÖDÜL
06 – 74130

Ekip
Erol KALMAZ, Mimar
Kemal BAL, Mimar
Nil BIÇAK, Yüksek Mimar
Kerem BOSTAN, Mimar
Kemal Doruk KAPLAN, İnşaat Mühendisi
Arzu Güler, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Demet SATI, Öğrenci
Ali GÜRER, Mimar
İdil BAYAR, Mimar
Merve Meriç ERCAN, Mimar
Danışmanlar
Ergin KALMAZ, Hukukçu

3. ÖDÜL
40 – 34062

Ekip
Kerem PİKER, Mimar – (Ekip Başı)
Nursen GÜMÜŞSOY KISAR, Peyzaj Mimarı
Mustafa İspir GÜRBÜZ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Baran AYBARS, Mimar/İnşaat Mühendisi
Duygu BİNGÜL AYDIN, Mimar
Zeynep KAYA, Mimarlık Öğrencisi
Perçin ÖZGEN, Makine Teknikeri

1. MANSİYON
30 – 81630

Ekip
Cihan SEVİNDİK, Mimar – (Ekip Başı)
Sıddık GÜVENDİ, Mimar
Gökşen Ezgi BOZ, Peyzaj Mimarı
Can SIRLIBAŞ, İnşaat Yüksek Mühendisi
Danışmanlar
Oya ESKİN GÜVENDİ, Mimar
Sanem MÜŞTAK SEVİNDİK, Mimar
Yardımcılar
Zehra YEGİN, Mimar
Kerem KARACAOĞLU, Öğrenci

2. MANSİYON
78 – 73941

Ekip
Alişan ÇIRAKOĞLU, Yüksek Mimar – (Ekip Başı)
Ilgın AVCI, Mimar
Eda EKİM YILMAZ, Peyzaj Mimarı
Efkan SOLMAZ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Batuhan KUMRU, Mimar
Aslıhan SÜCÜLLÜ, Mimar
Berrin KARADAĞ, Öğrenci
Münür ÖZÇELİK, Öğrenci

3. MANSİYON
66 – 83791

Ekip
Ömer Selçuk BAZ, Mimar – (Ekip Başı)
Burçin AKCAN ÜNAL, Mimar
Ece ÖZDÜR, Mimar
Seda KURT ŞENGÜN, Peyzaj Mimarı
Ahmet TOPBAŞ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Pınar KILIÇ, Mimar
Atakan KOCA, Mimar
Beyza AYAZ, Mimarlık Öğrencisi
Gizem KADIOĞLU, Mimar
Emre ENGİN, Mimar
Danışmanlar
Hüseyin KAHVECİOĞLU, Mimar
Okan BAL, Mimar

4. MANSİYON
63 – 84153

Ekip
Eşref GÖKALP, Mimar – (Ekip Başı)
Barancan ŞAHİN, Mimar
Burcu AKGÜN, Mimar
Ayça Özlem İLGIN, Mimar
Özge TÜRKOĞLU, Peyzaj Mimarı
Hüseyin SAÇ Yüksek, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Cansel ENİŞ, Öğrenci
Melike DOĞANLAR, Öğrenci
Sefa ÇELİK, Öğrenci
Danışmanlar
Ünal ŞAHİN, Mimar
Fikret ZORLU, Şehir Bölge Planlama
Nizai GROUNİ, Mimar
Buse ŞAHİN, Mimar

5. MANSİYON
33 – 24375

Ekip
Savaş EKİNCİ, Mimar – (Ekip Başı)
Arbil ÖTKÜNÇ, Mimar
Ayşegül ÖZDEK, Mimar
Uğurcan TORUN, Mimar
Atilla KADIOĞLU, Mimar
Mehmet Selim ÖKTEN, Yüksek İnşaat Mühendisi
Server Hazal BOZKURT, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Görkem Arslan KILINÇ, Mimar
Nevin AKTAŞ, Seramik Sanatçısı

SATINALMA ÖDÜLÜ
17 – 52073

Ekip
Aslıhan ŞENEL, Yüksek Mimar
Bihter ALMAÇ, Yüksek Mimar
Buse ÖZÇELİK, Yüksek Mimar
Ekin ERYILMAZ, Mimar
Gamze KAYA, Mimar
Ece DURAN, Mimar
Umut Almaç, Yüksek İnşaat Mühendisi
Semiha ALTINTAŞ ÖZTÜRK, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Taylan KARABAŞ, Öğrenci
Nida EKENEL, Öğrenci
Nida BİLGEN, Öğrenci
Nijat MAHAMALİYEV, Öğrenci
İrem KORKMAZ, Mimar
Cemil ÇALKICI, Mimar
Seçil YATAN, Mimar
Tildem KIRTAK, Mimar
Eda ÜNERDEN, Öğrenci
Merve YILDIRIM, Öğrenci
Metehan GÜRSU, Öğrenci

SATINALMA ÖDÜLÜ
57 – 73541

Ekip
Kerim MİSKAVİ, Mimar
Betül AY Yüksek, İç Mimar
Derya TEZEL, Mimar
Selin ETKİNÖZ TUNCER, Peyzaj Mimarı
Onur GÜLEÇ, Yüksek İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Duygu KISACIK KARAMAN, Mimar
Emre KALE, Mimar
Sena BAŞGÜL, Mimar
Eda GÜLHAN, Mimar
M.Efe YÖRÜKOĞLU, Mimar
Danışmanlar
Deniz Aslan, Yüksek Mimar Peyzaj Tasarımcısı

SATINALMA ÖDÜLÜ
65 – 71843

Ekip
Serkan ATEŞ, Mimar
Fatih KORKMAZ, Mimar
Tevfik Saygın ÖZCAN, Mimar
Nizam Onur SÖNMEZ, Mimar
Derya UZAL, Mimar
Eda YEYMAN, Mimar
Esra Melis YÜKSEL, Peyzaj Mimarı
Hakan ÇATALKAYA, İnşaat Mühendisi

Okunma Sayisi : 244969
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 09.08.2020 - 11:23:00
Şu an 76 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları