Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Caferağa Spor ve Kültür Merkezi Mimari Proje Yarışması

Kadıköy Belediyesi Caferağa Spor ve Kültür Merkezi Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Yarışmada projeleri derece, mansiyon ve satınalmaya değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

Yarışmaya katılan projeler 14 Haziran - 20 Haziran 2016 tarihleri arasında Caddebostan Kültür Merkezi Asma Kat Sergi Salonu ve 3.,4. Kat Sergi alanlarında sergilenecektir.

Yarışma Ödül Töreni ve Kolokyum 18 Haziran 2016 tarihinde saat 14.00’te Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salonu’nda yapılacaktır.

Caferağa Spor ve Kültür Merkezi Mimari Proje Yarışması Ödül ve Mansiyon Listesi

1.ÖDÜL
Proje No: 44 sıra numaralı proje
Ekip
FERHAT HACIALİBEYOĞLU DENİZ DOKGÖZ
ORHAN ERSAN
Danışmanlar
CEMAL COŞAK (İnşaat Mühendisi)
UĞUR YILMAZ (Makine Mühendisi)
ALİ KILIÇ (Elektrik Mühendisi)

2.ÖDÜL
Proje No: 8 sıra numaralı proje
Ekip
SELİM VELİOĞLU ERCE FUNDA ORKUN ÖZÜER ERSEN GÖMLEKSİZ
Danışmanlar
BÜLENT DEVECİ (İnşaat Mühendisi)
CAFER AKTÜRK (Makine Mühendisi)
HAYRİ AYDIN (Elektrik Mühendisi)

3.ÖDÜL
Proje No: 88 sıra numaralı proje
Ekip
ELİF ERDOĞDU
Yardımcılar
GİZEM GÜLERSOY FARUK MAKULOĞLU GİZEM FIRAT
Danışmanlar
FUAT ÖZMET (İnşaat Mühendisi)
İSMAİL CEM PARMAKSIZOĞLU (Makine Mühendisi)
KEMAL İLGEN (Elektrik Mühendisi)

MANYON
Proje No: 03 sıra numaralı proje
Ekip
SEVİNCE BAYRAK GÖKTAŞ ORAL GÖKTAŞ
EMİNE DERYA ERTAN ATIL AGGÜNDÜZ
Yardımcılar
CHIRA VACCARO LAURA VILLERET AİŞE BÜŞRA EKİCİ
Danışmanlar
MUSTAFA İSPİR GÜRBÜZ (İnşaat Mühendisi)
OHANNES GÜL (Makine Mühendisi)
RANA TÜLAY KANIT (Elektrik Mühendisi)

MANYON
Proje No: 38 sıra numaralı proje
Ekip
TOLGA İLTİR
MEHMET ZİYA İMREN
Danışmanlar
NECDET DEMİREL (İnşaat Mühendisi)
İBRAHİM KUTLU KÖROĞLU (Makine Mühendisi)
MEHMET ALİ KILIÇ (Elektrik Mühendisi)

MANYON
Proje No: 51 sıra numaralı proje
Ekip
MEHMET METİN POLAT BİLGE ALTUĞ
Yardımcı
ECEM ÖZDEN
Danışmanlar
GİZEM ÖZER (Mimar)
GÖKHAN TURAN (Mimar)
BENGİ ALTUĞ (İç Mimar)
ÖMER ÜLKER (İnşaat Mühendisi)
NİYAZİ PARLAR (İnşaat Mühendisi)
ÖMER CENK TİFTİKÇİGİL (Makine Mühendisi)
BELGİN PEKCAN (Elektrik Mühendisi)

MANYON
Proje No: 69 sıra numaralı proje
Ekip
FERİDE ÖNAL
M. ZAFER AKDEMİR
HASAN TAŞTAN
Yardımcı
PINAR SÜMBÜL
Danışmanlar
SALAT TULUMCİYAN (İç Mimar)
BAŞAK KILIÇBEYLİ (Grafik)
FİKRET BERKER (İnşaat Mühendisi)
MUSTAFA KEMAL SEVİNDİR (Makine Mühendisi)
ŞABAN BURUCU (Elektrik Mühendisi)

MANYON
Proje No: 78 sıra numaralı proje
Ekip
NEVZAT OĞUZ ÖZER
YASEMEN SAY ÖZER
Yardımcı
NURDAN ZENGİN AHMET BOZ CANTUĞ YIKAR BEYZA YAVUZ CANER HAKSEVER
Danışmanlar
ENES AKSU (İnşaat Mühendisi)
BURHAN SADIKOĞLU (Makine Mühendisi)
MURAT ÇATAK (Elektrik Mühendisi)

Birinci kademe tutanak ve raporlar için tıklayınız

İkinci kademe tutanak ve raporlar için tıklayınız

Okunma Sayisi : 167200
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 24.06.2017 - 13:56:35
Şu an 52 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları