Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen “İTÜ İşletme Fakültesi Mimari Proje Yarışması” 8 Aralık 2019 tarihinde sonuçlandı.Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

İTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI
ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ÖDÜL
71 sıra numaralı 37906 rumuzlu proje
Ekip:
Erol KALMAZ, Mimar
Kemal BAL, Mimar
Umut Nuri KARAER, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar:
Nil BIÇAK, Mimar
Kemal Doruk KAPLAN, İnşaat Mühendisi
Emine Tuğçe TUTAR, İç Mimar
Yardımcılar: 
Özgün YÜCETÜRK, Mimar
Ali GÜRER, Öğrenci
Demet SATI, Öğrenci

2. ÖDÜL
36 sıra numaralı 63824 rumuzlu proje
Ekip:
Alişan ÇIRAKOĞLU, Y. Mimar
Ilgın AVCI, Mimar
Efkan SOLMAZ, Y. İnşaat Mühendisi
Yardımcılar:
Batuhan KUMRU, Mimar
Aslıhan SÜCÜLLÜ, Mimar
Berrin KARADAĞ, Öğrenci

3. ÖDÜL
152 sıra numaralı 38519 rumuzlu proje
Ekip:
Zeynep ALTINBAŞLI, Y. Mimar
Tuna Han KOÇ, Mimar
Mehmet Ali YILMAZ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar: 
Baha YURTTAŞ, Mimar
Ayşe Nur ÇABUK, Mimar
Rengin Jiyan KOLÇAK, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

1. MANSİYON
16 sıra numaralı 39764 rumuzlu proje
Ekip:
Hatice Büşra AL ÖZDİLEK, Y. Mimar
Ozan ÖZDİLEK, Mimar
Bihter ÖZTÜRK, Mimar
Levent İÇER, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar:
Sibel ÖKSÜZ, Mimar
Burak ARİFOĞLU, Mimar
Büşra ÖZEN, Mimar
İhsan Samet ÖZKEKELİ, Öğrenci

2. MANSİYON
17 sıra numaralı 53478 rumuzlu proje
Ekip:
Nevzat Oğuz ÖZER, Mimar
Yasemen SAY ÖZER, Mimar
Enes AKSU, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar:
Şafak Özgür ÖZKAN, Mimar
Ekin Cem TÜMBEK, Mimar
Kürşad ŞEKERCİOĞLU, Mimar
Ahmet BOZ, Mimar
Beyza YAVUZ, Mimar

3. MANSİYON
160 sıra numaralı 16097 rumuzlu proje
Ekip:
Seden CİNASAL AVCI, Mimar
Merve ÖZDUMAN, Mimar
Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar:
Gamze EKER, Öğrenci
Cansu ÖZÜBEK, Öğrenci
Ala TALEP, Öğrenci
Can ALTINTOP, Öğrenci
Yaşar AYDOĞAN, Maket Yapımı

4. MANSİYON
23 sıra numaralı 72113 rumuzlu proje
Ekip:
Regaip ADEM, Mimar
Serhan AYDOĞDU, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar: 
Aynur KOTİL, Mimar
Fadime KUL, Y. Mimar
Pınar ÇALIŞIR, Y. Mimar
Yardımcılar: 
Azmi Başar TOPALOĞLU, Öğrenci

5. MANSİYON
171 sıra numaralı 40352 rumuzlu proje
Ekip:
Erdal SORGUCU, Mimar
Nihat EYCE, Y. Mimar
Aslı ÖZBEK, Y. Mimar
Yüksel KONKAN, İnşaat Mühendisi

SATIN ALMA
27 sıra numaralı 79584 rumuzlu proje
Ekip:
Işık Gürel KESKİNLER, Mimar
Yusuf ATEŞ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar:
Necmettin SANCAK, Mimar

SATIN ALMA
112 sıra numaralı 78293 rumuzlu proje
Ekip:
Kerem PİKER, Mimar
Arzu ERDEM, Mimar
Mustafa İspir GÜRBÜZ, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar: 
Baran AYBARS, Mimar-İnşaat Mühendisi
Duygu Bingül AYDIN, Mimar
Gün RODOPLU, Mimar
Zeynep KAYA, Öğrenci

SATIN ALMA
113 sıra numaralı 25380 rumuzlu proje
Ekip:
Arman AKDOĞAN, Mimar
Erim GÜRDAL, Y. İnşaat Mühendisi
Danışmanlar:
Hakkı YIRTICI
Yardımcılar:
Felix MADRAZO, Mimar
Beste ÇELİKSOY, Mimar
Marta Maldonado CASAS, Mimar
Oğuz Can YÜREK, Mimar
Beyza ÖZTÜRK, Mimar

SATIN ALMA
182 sıra numaralı 65913 rumuzlu proje
Ekip:
Metin AYGÜN, Mimar
Can EREN, Mimar
Serdar GÖZLER, İnşaat Mühendisi

Okunma Sayisi : 241726
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 03.07.2020 - 14:32:44
Şu an 71 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları