Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVKA-3 SOSYAL MERKEZ VE AKTARMA İSTASYONU MİMARİ PROJE YARIŞMASI

Serbest, ulusal ve tek kademeli olarak yapılan yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVKA-3 SOSYAL MERKEZ VE AKTARMA İSTASYONU MİMARİ PROJE ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1.ÖDÜL
14 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Sıddık Güvendi - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Barış Demir - Mimar
Oya Eskin Güvendi - Mimar
Özge Dominguez Perez - Peyzaj Mimarı
Mehmet Ali Yılmaz - İnşaat Mühendisi

Yardımcılar
Büşra Temiz - Mimar
Ece Abdioğlu- Mimar
Oğuzhan Yılmaz-Öğrenci
Deniz Söy-Öğrenci

2. ÖDÜL
39 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Ramazan Avcı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seden Cinasal Avcı - Mimar
Elvan Ender - Peyzaj Mimarı
Zafer Kınacı - İnşaat Mühendisi

Yardımcılar
Merve Özduman - Mimar
Mert Doğaray - Öğrenci
Nil Özkır - Öğrenci
Yusra Ekin - Öğrenci
Mustafa Can - Maket

3.ÖDÜL
36 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Güven Şener - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Şirin Bayram - Mimar
Ayça Yeşim Çağlayan - Peyzaj Mimarı
Ahmet Baran - İnşaat Mühendisi

Yardımcılar
Mehmet Sümbül
Kaan Kutluer
Sadık Ecer

1.MANSİYON
20 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Kemal Serkan Demir - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ece Türkel Demir - Mimar
Feyza Nur Çelik - Peyzaj Mimarı
Ali Erman Aydın - İnşaat Mühendisi

Yardımcı
Sinem Demir - Öğrenci

2. MANSİYON
30 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Sevince Bayrak - Yüksek Mimar (Ekip Temsilcisi)
Oral Göktaş - Yüksek Mimar
Atıl Aggündüz - Mimar
Derya Ertan - Mimar
Elif Çelik Tangör - Y. Mimar
Saime Selda İpek - Peyzaj Mimarı
Mustafa İspir Gürbüz - İnşaat Mühendisi

Yardımcılar
Elif Çivici - Öğrenci
Baran Aybars - Öğrenci

3. MANSİYON
15 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
İskender Hüseyinkulu - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Doğukan Abacı - Peyzaj Mimarı
Melik Rüçhan Şensoy - İnşaat Mühendisi

Yardımcılar
Ebru Kanlı - Mimar
Altun Özdemir - Mimar
Zeynep Baştürk - Mimar
Bekir Çakan - Maketçi

4. MANSİYON
28 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Lebriz Atan Karaatlı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Sacit Arda Karaatlı - Mimar
Didem Karaca - Peyzaj Mimarı
Mustafa Yavuz Bilgiç - İnşaat Mühendisi

5. MANSİYON
64 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Ayhan Usta - Y. Mimar / Prof. Dr. (Ekip Temsilcisi)
Gülay Usta - Y. Mimar / Prof. Dr.
Ali Kemal Şeremet - Mimar
Elçin Hande Oktay - Mimar
Orhan Selahattin Bektaş - İnşaat Yüksek Mühendisi
Zekiye Esra Sunayol - Peyzaj Mimarı

Yardımcılar
Göksu Özalp - Mimar
Kadir Türkdönmez - Mimar
Şafak Beşiroğlu - Öğrenci
Barış Terzi - Öğrenci

6. MANSİYON
92 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Mustafa Barış Yegena - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Özge Özkul - Mimar
Yiğitcan Karacaoluk - İnşaat Mühendisi
Hande Kalender - Peyzaj Mimarı

Danışmanlar
Mustafa Kürşat Başar - Makina Mühendisi
Sabit Cevat Tanrıöver - Makina Yüksek Mühendisi
Mustafa Öksüz - Makina Mühendisi
Abdullah Kalıner - İnşaat Mühendisi
Tanzer Sezen - Şehir ve Bölge Plancısı
Yeşim Akın - Şehir ve Bölge Plancısı
Mehlika Afra Cebeci - Peyzaj Mimarı
Sabri Pehlivan - Elektrik Mühendisi

Okunma Sayisi : 177511
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 19.10.2017 - 09:51:29
Şu an 59 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları