Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İzmir Selçuk Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi Mimari Proje Yarışması

İZMİR SELÇUK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE GENÇLİK MERKEZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI SONUÇLANDI

İzmir Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen “Selçuk Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi Mimari Proje Tasarım Yarışması” sonuçlandı.

Serbest, ulusal ve tek kademeli olarak yapılan yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

İZMİR SELÇUK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE GENÇLİK MERKEZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1. ÖDÜL

75 sıra nolu proje

Mert VELİPAŞAOĞLU (ODTÜ) (Ekip Temsilcisi)

Didem YAVUZ VELİPAŞAOĞLU (İTÜ)

2. ÖDÜL

32 sıra nolu proje

Ahmet ÜNVEREN (ODTÜ) (Ekip Temsilcisi)

Anıl Eren İPEK (ODTÜ)

3. ÖDÜL

8 sıra nolu proje

Ervin GARİP (İTÜ) (Ekip Temsilcisi)

Banu GARİP (İTÜ)

Yardımcılar

Samet KÜÇÜKBAY

Murat GÜRSU

1. MANSİYON

41 sıra nolu proje

Deren UYSAL (DEÜ)

 

2. MANSİYON

205 sıra nolu proje

Görkem GÜVENÇ (MSGSÜ) (Ekip Temsilcisi)

Deniz KURT ERTAŞ (MSGSÜ)

İbrahim Anıl BİÇER (YTÜ)

Yardımcılar

Andrea PEREGO

Francesco de FELİCE

Cemal ERTAŞ

3. MANSİYON

154 sıra nolu proje

Cem İLHAN (İTÜ) (Ekip Temsilcisi)

Tülin Hadi (İTÜ)

Yardımcılar

Hande Sermet TOPÖNDER

Saruhan OFLAZ

Sezin BELDAĞ

Utku BİLGİLİ

4. MANSİYON

27 sıra nolu proje

Kemal Serkan DEMİR (YTÜ) (Ekip Temsilcisi)

Ece TÜRKEL DEMİR (Bahçeşehir Ü)

M. Zafer AKDEMİR (YTÜ)

5. MANSİYON

188 sıra nolu proje

M. Ziya İMREN (İYTE) (Ekip Temsilcisi)

Cengiz Çağatay AKBAŞ (GÜ)

Yardımcılar

Gökhan YARAR

Özgü ÖZCAN

Danışmanlar

Tamara NAZARİ

Okunma Sayisi : 177518
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 19.10.2017 - 09:51:29
Şu an 62 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları