Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Adana - Seyhan Sucuzade Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanında Kent Meydanı ve Çevresi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması

Adana Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen Sucuzade Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanında Kent Meydanı ve Çevresi Kentsel Tasarım Ve Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

ADANA SEYHAN SUCUZADE MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANINDA KENT MEYDANI VE ÇEVRESİ KENTSEL TASARIM VE MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

 

1.ÖDÜL
7 Nolu Proje
Ekip Temcilcisi;
Hatice Büşra Al Özdilek  (Y. Mimar, Yıldız Teknik Üniv- İstanbul Bilgi Üniv)
Yardımcıları;
Turan ALTINTAŞ (Mimar, İTÜ)
Bihter ÖZTÜRK  (Mimar, Bilgi Üniversitesi)
Ozan ÇELİK (Mimar, Bilgi Üniversitesi)
Burcu SARAL  (Mimar, Kocaeli Üniversitesi)
Merve SİPER  (Öğrenci, Yıldız Teknik Üniversitesi)
Sargun AYKAÇ  (Mimar, Bilgi Üniversitesi)
Danışmanlar;
Adem ALTINTAŞ (Şehir Plancısı, İTÜ)
Nursen GÜMÜŞSOY  (Peyzaj Mimari, İTÜ)
Noyan ŞENEL (İnşaat Mühendisi, İTÜ)
Erdem GÜLAÇ  (Makine Mühendisi, Akdeniz Üniversitesi)
Hasan ÇELİK  (Elektrik Mühendisi, Sakarya Üniversitesi)

2.ÖDÜL
8 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Nurhak İnan KARAÇAY (Ekip Temsilcisi) (Peyzaj Mimarı, Ege Üniversitesi)
İlker ERTUĞRUL (Y. Mimar, MSGSÜ)
Yardımcılar;
Fahmi ARDİ (Peyzaj Mimarı, Institut Pertanian Bogor)
Bengi ALTUNAY (Mimar, İTÜ)
Danışmanlar;
Zafer BAŞTUĞ (İnş. Müh, Selçuk Üniversitesi)
Sercan ÜNAL (Makine Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
Nevin UYSAL (Elektrik Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
S. Deniz AKMAN ( Peyzaj Y. Mimarı, ODTÜ)

3.ÖDÜL
10 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Ali Furkan YÖNDER (Ekip Temsilcisi) (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Gözde PARACI (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Danışmanlar;
Bedel EMRE (Şehir Plancısı, İTÜ)
Elif ERKMEN (Peyzaj Mimarı, Yeditepe Üniversitesi)
Uğur ÖZDEMİR (İnş. Müh, Pamukkale Üniversitesi)
Selçuk ANAR (Elek. Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)
Zekeriye ÇAKAR (Mak. Müh, Selçuk Üniversitesi)

 

1.MANSİYON
11 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Ümit Tarık YAŞAR  (Ekip Temsilcisi) (Peyzaj Mimarı, Bilkent Üniversitesi)
Esma Selen AKSOY (Mimar, İTÜ)
Gülce KANTÜRER (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
TUĞYAN KEPKEP (Peyzaj Mimarı, İTÜ)
Deniz Erdem OKUMUŞ ( Şehir Plancısı, İTÜ)
Tunay KANTÜRER (Mimar, MSGSÜ)
Nalan ALTINIŞIK (Peyzaj Mimarı, Ankara Üniversitesi)
Yardımcılar;
Lizge OTURAN ( Peyzaj Mimarı, İTÜ)
Danışmalar;
Erkan ŞAHİN ( İnş. Müh, İTÜ)
Salih COŞKUN ( Elekt. Müh, İTÜ)
Tunç GÜNEY (Makine Müh, Yıldız Teknik Üniversitesi)

2.MANSİYON
4 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Rıdvan FİL (Ekip Temsilcisi, Mimar, Mersin Üniversitesi)
Selami KÖSEHAN (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Derya ERDAŞ (Mimar, Mersin Üniversitesi)
Yrd. Doç. Dr. Fikret  ZORLU (Şehir Plancısı, ODTÜ)
Yrd. Doç. Dr. Onur BOYACIGİL GÜNGÖR (Peyzaj Mimarı, Çukurova Üniversitesi)
Yardımcılar;
Bora ÖZDOĞAN (Mimar, Mersin Üniversitesi)
Ahmet  Zeynel CİVELEK (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
Yunus TEKLER (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
Gamze KAYA (Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
Rumeysa Nur SARIHANLI (Öğrenci, Mustafa Kemal Üniversitesi)
İnanç ÖZER (Öğrenci, Toros Üniversitesi)
Onur DAĞ ( Öğrenci, Mersin Üniversitesi)
Danışmanlar;
Mehmet ÇAKMAK (Mak. Müh, Mersin Üniversitesi)
Ulaş CEMGİL (İnş. Müh, Çukurova Üniversitesi)
Yeliz DOĞAN (Ele. Elo. Müh, Dumlupınar Üniversitesi)

 

3.MANSİYON
6 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Harun EKERBİÇER (Ekip Temsilcisi, Mimar, MSGSÜ)
Hüseyin ÖĞE (İnş. Müh, İstanbul Üniversitesi)
Burhan ÇALIŞKAN  (Mak. Müh, Akdeniz Üniversitesi)
Mehmet KARADURAK (Elek. Müh, İTÜ)
Yardımcılar;
Sabiha GOLOĞLU (Mimar,ODTÜ)
Danışmanlar;
Tolga Han ÖZBİLEN (Peyzaj Mimarı, Bilkent Üniversitesi)

4.MANSİYON
3 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Ahmet Oktan NALBANTOĞLU (Peyzaj Y. Mimarı, Ankara Üniversitesi)
Filiz CİNCİ (Mimar, ODTÜ)
Alper TÜFEKÇİOĞLU (Peyzaj Mimarı, Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Esra SERT (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)
Elif Ceren ENGİN (Peyzaj Mimarı, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)
Şahika BUZ (Peyzaj Mimarı, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi)
Süleyman Can CİNKILIÇ (Peyzaj Mimarı, Bartın Üniversitesi)
Orçin YILMAZ (Mimar, Gazi Üniversitesi)
Gülşah AYKAÇ (Mimar, İTÜ)
Cemil Hamdi OKUMUŞ (Peyzaj Mimarı, Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Yunus EROL (Peyzaj Mimarı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi)

5.MANSİYON
12 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Sabri PAŞAYİĞİT (Mimar, MSGSÜ)
Ozan ŞAHİN (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)
Uğur YILMAZ (Mimar, Yıldız Teknik Üniversitesi)

6.MANSİYON
2 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Mehmet KESKİN (Ekip Temsilcisi) (Y. Mimar-Şehir Plancısı, Kansas State University)
Ekip Yardımcılar;
Tuğçe ÖRNEK (Mimar, Mersin Üniversitesi)
Besimi OKUR (Öğrenci, Çukurova Üniversitesi)
Yardımcılar;
Ahmet KARATAŞLI (Tekniker)
Belgin ŞİMŞEK (Tekniker)

7.MANSİYON
5 Nolu Proje
Ekip Üyeleri;
Şule CANBAZLI (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Can Hazal AÇIKGÖZ (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Hasan AKYÜZ (Mimar, Çukurova Üniversitesi)
Uğur ALTUN (Mak. Müh, Kırıkkale Üniversitesi)
Sıdık ÖZEN (Şehir ve Bölge Plancısı, Bozok Üniversitesi)
Bayram Başar ZELCEK (İnş. Müh, Fırat Üniversitesi)
Anıl AR (Ele. Elo Müh, İnönü Üniversitesi)

Okunma Sayisi : 172554
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 22.08.2017 - 15:56:22
Şu an 77 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları