Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Şehitkamil Belediyesi Sanat Merkezi Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması

Şehitkâmil Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Ulusal Mimari Fikir Projesi Yarışması sonuçlandı.

Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

ŞEHİTKÂMİL BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ ULUSAL MİMARİ FİKİR PROJESİ YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1.ÖDÜL
55 Sıra No.lu Proje
M. Orkun ÖZÜER (Y.Mimar) (Ekip Başı)
Kerem ÇINAR (Mimar)
G. Rabia EVKAYA (Y.Mimar)
Güven ÖZER (Y. Müh. / Statik)
Ahmet AKÇAYA (Y.Müh. / Mekanik)
Ramazan ZEYTÜN (Müh / Elektrik)

2.ÖDÜL
44 Sıra No.lu Proje
Hakan Deniz ÖZDEMİR (Y.Mimar) (Ekip Başı)
İbrahim EYÜP (Mimar)
Olcay OVALI EYÜP (Mimar) Yardımcı
Hale Keskinalemdar ÖZDEMİR (Mimar) Yardımcı
Ersin Deniz ÇINAR (İnş. Yük. Müh.) Statik
Ahmet Naci BOYBADA (Mak. Müh.) Mekanik Danışman
Berrin YAVUZ (Elk. Müh.) Elektrik Danışman

3.ÖDÜL
25 Sıra No.lu Proje
Cihan SEVİNDİK (Mimar) (Ekip Başı)
Zeynep Canan SEVİNDİK (Mimar)
Doğan TÜRKKAN (Mimar)
Yusuf ERTAŞ (Öğrenci - Yardımcı)
Mine SAK (Öğrenci - Yardımcı)
Özgür ŞENTÜRK (ĠnĢ. Müh.) Danışman
Melih SAYI (Mak. Müh.) Danışman
Zair GEZMEN (Elek. Müh.) Danışman

1.MANSİYON
12 Sıra No.lu Proje
Raşit DEDEOĞLU (Mimar) (Ekip Başı)
Mustafa ELÖNÜ (Öğrenci - Yardımcı)
Recep UTKU (Öğrenci - Yardımcı)
Kemal Mete ŞAHİN (Öğrenci - Yardımcı)
Yusuf Ziya TOPRAK (İnş. Yük. Müh.) Danışman

2.MANSİYON
20 Sıra No.lu Proje
Murat SÖNMEZ (Mimar) (Ekip Başı)
Mehmet ARIDOĞAN (Mimar)
Zeliha Burcu DEMİRCİ (Mimar)
Ayşe Asena ARAS (Mimar)
Mehmet Burak KONKAN (Yardımcı)
Beyza Nur BATI (Yardımcı)
Suna Ayyüce YALÇIN (Yardımcı)
Parisa MOBARAKĠ (Yardımcı)
Furkan Balcı (Yardımcı)
Utku DOĞANAY (Yardımcı)
Yusuf YILMAZ (Yardımcı)
Yüksel KONKAN (İnş.Müh) Danışman
Melih ÖZÖNER (Mekanik Müh.) Danışman
Kemal AYKAÇ (Elektrik Müh.) Danışman

3.MANSİYON
45 Sıra No.lu Proje
Regaip ADEM (Mimar) EKİP BAŞI
Tolga ŞENTÜRK (Y.Mimar)
Uygar ŞENTÜRK (İnş.Müh) Danışman
Burhan Aydınkal (Elk.Müh.)Danışman
İsmail ÇELİK(Mak.Müh.) Danışman

4.MANSİYON
57 Sıra No.lu Proje
Yavuz Selim SEPİN (Mimar) Ekip Başı
Aygül CEYLAN (Y. Mimar)
Sercan DURMUŞ (Mimar)
Büşra BİRİNCİ (Öğrenci)
Can SIRLIBAŞ (İnş.Müh) Danışman
Cengiz EMANET (Mak. Müh.) Danışman
Yılmaz OĞRALI (Elekt.Müh.) Danışman
Derya KALAFAT DAĞLAR (İnş Müh.) Danışman

5.MANSİYON
51 Sıra No.lu Proje
Hasan AKYÜZ (Mimar)Ekip Başı
Gürkan Bolca (İnş. Müh.) Danışman

SATINALMA
43 Sıra No.lu Proje
Emrah BAL(Mimar) Ekip Başı
Soner AKÇAM( Mimar)
Ahmet İlyas SÖZERİ(Mimar)
Can SIRLIBAŞ (İnş Müh.) Danışman

SATINALMA
66 Sıra No.lu Proje
Ünal ŞAHİN(Mimar) Ekip BaĢı
Eşref GÖKALP(Mimar)
T. Buse ŞAHİN (Mimar)
Hüseyin YAVUZ (Mimar)Yardımcı
Emre ERDOĞAN (Mimar)Yardımcı
Niazi İnayat GROUNĠ (Mimar) Danışman
Yrd. Doç. Dr. Fikret ZORLU (Şehir Plancı) Danışman
Ulaş CEMGİL (İnş. Müh.)
Deniz Çam MADEN (Elekt. Müh.)
Mehmet Çakmak (Mak. Müh.)

Okunma Sayisi : 182144
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 12.12.2017 - 15:53:46
Şu an 56 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları