Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İnegöl Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması

Değerli Meslektaşımız,
İnegöl Belediyesi tarafından 2 Mart 2016 tarihinde ilan edilen "İnegöl Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması " sonuçlanmıştır. Yarışma kolokyumu ve ödül töreni 5 Haziran Pazar günü saat 16.00 ‘da Kültürpark Fuar Alanı girişinde düzenlenecektir. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

 

1. Ödül

  • M. Arif Suyabatmaz (Ekip Temsilcisi)
  • Hakan Demirel


Yardımcılar

  • Elif Yılmaz (Mimar)
  • Aylin Güllüoğlu (Mimar)
  • Orhun Ülgen (Mimar)
  • Mustafa Uzman (Mmar)
  • Eda Yazkurt (Mimar)


Maket

  • Murat Küçük /Atölye K


Danışmanlar

  • Tarık Yaşar (Peyzaj Mimarı)
  • Bülent Deveci (İnşaat Mühendisi)
  • Hasan Özoğul (Makine Mühendisi)


2. Ödül

  • İbrahim Eyup (Ekip Temsilcisi)
  • Olcay Ovalı Eyup


Yardımcılar

  • Hakan Deniz Özdemir
  • Hale Özdemir


Danışmanlar

  • Şenol Tüysüz (Peyzaj Mimarı)
  • Ersin Deniz Çınar (İnşaat Mühendisi)
  • Ahmet Naci Boybada (Makine Mühendisi)
  • Sabri Pehlivan (Elektrik Mühendisi)


3. Ödül

  • Can Tamirci (Ekip Temsilcisi)
  • Hüseyin Komşuoğlu
  • Can Özcan
  • Oğuzhan Zeytinoğlu
  • Evren Başbuğ


Danışmanlar

  • Başak Taş Özdemir (Peyzaj Mimarı)
  • Abuzer Sarı (İnşaat Mühendisi)
  • Kanber Korkmaz (Makine Mühendisi)
  • Dilşad Kurtoğlu (Mimar)


Yardımcılar

  • Sezin Taner (Mimar)
  • Hakan Taş (Mimarlık Öğrencisi)


Eşdeğer Mansiyon

  • Umut İyigün (Ekip Temsilcisi)
  • Murat Aksu
  • Çağlan Çelebi
  • Nezahat Melis Eraydın


Yardımcılar

  • David Rato ( Şehir Plancısı)
  • Omar Araar (Mimar)
  • Hande Tunç (Mimarlık Öğrencisi)
  • Ayşe Selda Turan (Mimar)
  • Suhair Rahman (Mimarlık Öğrencisi)


Danışmanlar

  • Onur Yüzer (Peyzaj Mimarı)
  • Abuzer Sarı (İnşaat Mühendisi)
  • Metin Dağıstanlı (Makine Mühendisi)


Eşdeğer Mansiyon

  • Burak Pelenk (Ekip Temsilcisi)
  • Barış Demir
  • Sıddık Güvendi


Yardımcılar

  • Soyer Bayraktar (Mimar)
  • Dilara Demiralp (Mimar)
  • Damla İçyer (Mimar)
  • Oğuzhan Yılmaz (Öğrenci)


Danışmanlar

  • Ceyda Özbilen (Peyzaj Mimarı)
  • Murat Akyüz (Nşaat Mühendisi)
  • Orhan Murat Gürson (Makine Mühendisi)


Eşdeğer Mansiyon

  • Gürcan Demirtaş (Ekip Temsilcisi)


Danışmanlar

  • Duygu Uzeler Ünsal (Peyzaj Mimarı)
  • Cemal Bayram (İnşaat Mühendisi)
  • Tuncay Taş (Makine Mühendisi)


Yardımcılar

  • Haki Çoşkun (Mimar)
  • Rahim Can (İnşaat Teknikeri)


Eşdeğer Mansiyon

  • Çağlar İşbilir (Ekip Temcilcisi)
  • Pakize Kübra Ünal
  • Kaan Zontul
  • Hasan Aykaç
  • Deniz Kemaldar


Danışmanlar

  • Emel Kuşçuluoğlu (Peyzaj Mimarı)
  • Emre Can Dursun (İnşaat Mühendisi)
  • Hande Nuralan (Makine Mühendisi)
Okunma Sayisi : 182141
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 12.12.2017 - 15:53:46
Şu an 57 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları