Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Çaycuma Belediyesi Çaycuma Spor Merkezi Mimari Proje Yarışması

Birincilik Ödülü:
55 sıra numaralı proje (Rumuz 28046) Cenk Çeşmeli, Mimar (ODTÜ) 
Diğer Disiplinler: Tolga Çeşmeli, İnşaat Mühendisi (Dokuz Eylül Üniversitesi) 
Yardımcılar: Müge Erkılıç, Mimar (ODTÜ)

İkincilik Ödülü:
73 sıra no'lu proje (Rumuz 04875) Derya Ekim Öztepe, Yüksek Mimar (YTÜ) Ozan Öztepe, Y. Mimar (YTÜ) 
Diğer Disiplinler: Can Sırlıbaş, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ); Mukadder Gültekin, Makine Mühendisi (Fırat Üniversitesi); Yılmaz Oğralı, Elektrik Mühendisi (İDMMA) 
Yardımcılar:  Umut Sert, Y. Mimar Zsofıa Török, Y. Mimar

Üçüncülük Ödülü:
97 sıra no'lu proje (Rumuz 75319) Arman Tolga Akdoğan, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) 
Diğer Disiplinler: Sukan Külekçi, İnşaat Y. Mühendisi (KTÜ) 
Yardımcılar: Felix Madrazo, Mimar; Eren Özad, Mimar; Ferhat Doğan, Mimar; Hazal Ceylan, Mimar; Davıde Grandi, Mimar; Pablo Roquero, Y. Mimar

Birinci Mansiyon:
37 sıra no'lu proje (Rumuz 12501) Miraç Çağlar Yazıcı, Mimar (İTÜ)
Diğer Disiplinler: Hasan Akkar, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)

İkinci Mansiyon:
111 sıra no'lu proje (Rumuz 30716) Güray Oskay, Mimar (YTÜ) 
Diğer Disiplinler: Ersin Deniz Çınar, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)

Üçüncü Mansiyon:
36 sıra no'lu proje (Rumuz 86315) Mehmet Can Günay, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi); Seçil Yavuz, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) 
Diğer Disiplinler: Ahmet Özakcan, İnşaat Mühendisi (Dokuz Eylül Üniversitesi) 
Yardımcılar: Sümeyye Kaymak, Mimar

Dördüncü Mansiyon:
91 sıra no'lu proje (Rumuz 16237) Samet Mor, Y. Mimar (ODTÜ) Fatma Derya Marangoz, Y. Mimar (ODTÜ); Damla Göre, Mimar (ODTÜ) 
Diğer Disiplinler: Yeşim Vardar, İnşaat Mühendisi (Pamukkale Üniversitesi); Özge Karakaş, Mimar (ODTÜ); Doğan Ayan, Makine Mühendisi (Hitit Üniversitesi); Baran Mang, Elektrik Elektronik Mühendisi (ODTÜ)

Beşinci Mansiyon:
51 sıra no'lu proje (Rumuz 26418) Emrah Bal, Mimar (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) 
Diğer Disiplinler: Can Sırlıbaş, İnşaat Y. Mühendisi (İTÜ)
Jüri değerlendirme raporu için tıklayın.

Okunma Sayisi : 177335
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 17.10.2017 - 15:05:50
Şu an 43 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları