Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.

Üye Aidat Yapılandırılması 

9 Haziran 2021 tarih 31506 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “7326 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun” uyarınca,  üye aidat yapılandırılması başlatılmıştır.

Geçmiş yıllara ait aidat borcu bulunan ve borçlarını yapılandırmak isteyen üyelerimiz, ekte sunduğumuz ve Şubemiz web sayfası üzerinden temin edecekleri dilekçe örneği ile 31 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurmaları halinde üyelik ödentisi borçlarını yapılandırabileceklerdir. Yapılandırılan aidat borç asıllarını en geç 30 Eylül 2021 tarihine kadar ödemeleri halinde gecikme zammı alınmayacaktır.

Aidat borçları yapılandırmak isteyen üyelerimiz ekte sunulan başvuru dilekçesini doldurarak,  imzalı şekilde info@mimarlarodasiankara.org adresine veya 0.312.417 18 04 no.lu faks numaramıza iletebilirler.

Dilekçenize istinaden aidat yapılandırma işleminiz yapıldıktan sonra ödemenizi aşağıda yer alan IBAN numarasına gönderebilir ya da kredi kartı ile Şubemiz muhasebe birimini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi

Başvuru Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız


Mimarlar Odası Ankara Şube Hesap Numarası:

Hesap Adı: Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Mimarlar Odası

İşbankası Iban TR590006400000142130602054 havale (açıklamasında sicil no ve ad soyad) olarak ödeme yapılabilmektedir.

Şubemiz hafta içi her gün 90:30-12:00 ve 13:00-17:00 saatlerinde hizmet vermekte olup;

  • Pandemi sürecinde üye iş ve işlemleri online ve yüz yüze olarak yapılmaktadır.

Online hizmet almak isteyen üyelerimiz gerekli evrakların info@mimarlarodasiankara.org adresine iletilmesi durumunda, işlemler yapılarak hafta içi her gün kargo hizmeti ile belgeler üyelerimize ulaştırılacaktır. (detaylar için bakınız*) 

İşlemlerini Oda ortamında yüz yüze sürdürmek isteyen üyelerimizin, hijyen ve temas kısıtlamaları gereğince her türlü iş ve işlem için taleplerini öncelikle info@mimarlarodasiankara.org mail adresine ileterek işlemlerinin tamamlandığı hakkında bilgi alması ve Oda’ya yalnızca belgelerini teslim almaya gelmek üzere randevu almaları gerekmektedir.

Ayrıca yüz yüze hizmet almak isteyen üyelerimizin, Ankara Valiliği tarafından 17 Ağustos 2020 tarihinde açıklanan yeni önlemler kapsamında tüm kamu kurumlarında uygulanacak olan “HES Kodu” uygulaması gereği yayılımı ve filyasyon ihtimalini en aza indirmek amacıyla, randevu talepleri öncesi ve Oda’ya girişlerde HES Kodu beyan etmesi gerekmektedir.

  • Binamızda asansör Pandemi süreci nedeniyle kullanılmamaktadır.
  • Oda’da aynı anda en çok iki üyeye hizmet verilmektedir. 

Üyelerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın sağlığı başta olmak üzere halk sağlığını ve yaşamsal öncelikleri ön plana alarak alınan önlemler konusunda sabrınız ve anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

(*) Üye Tanıtım ve Büro Tescil Belgesi başvurularınızda, gerekli tüm evrakları eksiksiz şekilde info@mimarlarodasiankara.org adresine gönderdikten sonra Şube banka hesap numaralarına ödemelerin yapılması ya da Şube muhasebe birimimizle telefonla iletişim kurularak kredi kartı ile ödemenin gerçekleştirilmesi sonucu işleminiz yapılarak belgenizin taranmış pdf doküman hali mail yoluyla tarafınıza iletilecektir. Belgenin aslı başvuru mailinizin ardından tarafınıza verilecek randevu saatinde Şubemizden teslim edilecektir. Belgelerin asıllarını posta yoluyla teslim almak isteyen üyelerimiz için Şubemizden hafta içi her gün kargo çıkış işlemi gerçekleştirilecektir. Şantiye Şefliği ve Sicil Durum Belgesi başvurularınızda, gerekli tüm evrakları ve dosyaları eksiksiz şekilde info@mimarlarodasiankara.org adresine göndermeniz ve Şube banka hesap numaralarına ödemelerin yapılması sonucu işleminiz gerçekleştirilecek, tarafınıza geri dönüş sağlanarak verilecek randevu saatinde Şubemizden işlemleriniz tamamlanacaktır

Okunma Sayisi : 1411
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 21.10.2021 - 16:28:04
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları